ترموستات اتاقی بیسیم بوتان

صفحه اصلی » ترموستات اتاقی بیسیم بوتان » وبلاگ » ترموستات اتاقی بیسیم بوتان

ترموستات اتاقی بیسیم بوتان

ترموستات اتاقی بیسیم بوتان

 

ترموستات اتاقی بیسیم بوتان

 

ترموستات اتاقی بوتان دستگاهی است که شما می توانید با تنظیم دمای دل خواه خود بر روی ترموستات ، دمای محیط را ثابت نگه داشته و یا به عبارتی این دستگاه وظیفه کنترل دمای محیط را بر عهده دارد.
ترموستات های بی سیم شامل دو قسمت گیرنده و فرستنده می باشند که از طریق امواج رادیویی با هم ارتباط بر قرار میکنند .
فرستنده بر روی دیوار اتاق نصب می گردد و نیازی به سیم کشی ندارد و از طریق باتری تغذیه می گردد و گیرنده بر روی دستگاه پکیج نصب می شود.
ترموستات های بیسیم بوتان به صورت دیجیتال و در دو مدل تولید می شوند .

۱-ترموستات اتاقی بیسیم RF
۲-ترموستات اتاقی بیسیم RF با قابلیت برنامه ریزی

ترموستات اتاقی بی سیم با قابلیت برنامه ریزی هفتگی و روزانه ، علاوه بر کنترل دمای اتاق ، برنامه ریزی و زمان بندی هفتگی جهت روشن و خاموش شدن شوفاژ را میسر می سازد . این محصول با توجه به زمان تعیین شده ، با فعال نمودن سیستم گرمایشی ، دمای اتاق را آرام آرام به دمای دلخواه کاربر نزدیک نموده تا ضمن بهینه سازی مصرف انرژی ، دقیقا در همان زمان تعیین شده ، دمای مطبوع بر اتاق اعمال شود.

مزایای ترموستات های بوتان :

۱-نصب ترموستات در واحد مسکونی از بیش از حد بالا رفتن دما و یا سرد شدن منزل جلوگیری کرده و در مصرف انرژی صرفه جویی چشمگیری می شود.
۲-با بهینه مصرف شدن انرژی که به واسطه نصب ترموستات اتاقی صورت می پذیرد مصرف کننده یک دمای ثابت ایده آل را در محیط تجربه می کند.
۳-افزایش عمر مفید پکیج گرمایشی و سطح رفاه و آسایش مصرف کننده نیز بالاتر می رود
محدوده تنظیم دما در فرستنده: ۲c – ۳۵c با نمو ۰٫۲c

طراحی سایت در کرمان
طراحی سایت در کرمان
در مورد نویسنده : مدیر سایت
بوتان کرمان، دایرکتوری نمایندگان مجاز بوتان در استان کرمان می باشد، هم استانی های عزیز می توانند لیست با جستجو در سایت به راحتی نمایندگان مجاز بوتان را یافته و از خدمات آنها بهره مند شوند.

ارسال نظر

سیزده − 8 =