تعمیر پکیج

صفحه اصلی » تعمیر پکیج » وبلاگ » تعمیر پکیج

تعمیر پکیج

تعمیر پکیج

 

 

تعمیر پکیج

برای تعمیر پکیج در کرمان فقط کافسیت با ما تماس بگیرید

با تعمیر پکیج در کرمان  فقط یک تماس تلفنی فاصله دارید

 

تعمیرات پکیج در کرمان تعمیر فوری با گارانتی اما مطالعه این مطلباز نان شب برایتان واجب تر است.

 1. درخواست فوری جهت اعزام تعمیرکار
 2. مقدمه رازهای نانوشته تعمیرات پکیج
 3. رفع عیب پکیج
  1. ابتدا عیوب عمومی را بررسی کنید.  سپس با یکی از مراحل زیر رفع عیب کنید
   1. رفع عیب بر اساس کد خطا(مثلا ۴۰ ۶۰ ۸۰ یا e3)
   2. رفع عیب بر اساس نحوه عملکرد پکیج(مثلا سردوگرم شدن اب و..) .
   3. تعمیر به روش ترتیب عملکرد قطعات(مناسب تعمیرکاران)
 4. چرا تهران تعمیرگاه
 5. تعرفه های سرویس وتعمیر پکیج
 6. شکایت از پکیج کار
 7. هزینه تعمیر پکیج با مستاجر یا مالک؟
 8. سوالات متداول تعمیرات پکیج

جهت درخواست اعزام تعمیرکار میتونید

 1. ثبت انلاین درخواست تعمیرکار
 2. تماس با بوتان کرمان دفتر مرکزی ۰۳۴-۳۲۴۶۶۴۶۹ یا ۰۹۱۳۸۴۸۷۸۰۶ با توجه به اینکه با راهنمایی تلفنی مشکل حل نخواهد شد. و در بیشتر موارد نیاز به ویدیو یا یک توضیح مفصل هستش، لذا :

از تماس تلفنی جهت طرح پرسش عیوب خودداری کنید. برای این منظور میتوانید در قسمت ارسال دیدگاه سوال خود را مطرح کنید. کمتر از یک ربع، متخصصان پاسخ شما را خواهند داد.

 

 

سوالات متداول درباره تعمیر پکیج در کرمان

پکیج ها جزء آن دسته از لوازم منزل می باشند که عملکرد صحیح آنها زندگی شما را تحت تاثیر قرار می دهد، یعنی در صورتی که پکیج ها به هردلیلی خراب شوند و از کار بیفتند بخشی از زندگی شما را تحت تاثیر قرار می دهند، بنابراین شما نیاز دارید تا به محض اینکه خرابی و یا مشکلی در پکیج هایتان به وجود آمد در سریع ترین زمان ممکن برطرف کنید، برخی از مشکلات پکیج ها جدی هستند و برای تعمیر کردن پکیج شما حتما باید از یک تعمیر کار پکیج کمک بگیرید، اما در برخی از موارد پکیج شما مشکل خاصی ندارد و شما خودتان می توانید خرابی به وجود آمده را تعمیر کنید. در ادامه این مطلب سعی می کنیم تا مشکلات اصلی پکیج ها را به صورت سوال برای شما مطرح کنیم.

۱- چرا پکیج های دیواری دچار افت فشار می شوند؟

یکی از رایج ترین سوال ها برای کسانی که از پکیج دیواری استفاده می کنند، آن است که چرا پکیج دچار افت فشار می شود؟ در پاسخ به این سوال می توانیم بگویم که خرابی شیر تخلیه فشار، خرابی شیر پرکن، نشتی داخل سیستم، سوراخ شدن منبع انبساط ازجمله رایج ترین دلایل برای افت فشار پکیج می باشد.

۲- چرا پکیج دچار نشتی آب می شود؟

برای دانستن دلایل نشتی آب در ابتدا باید اتصالات لوله ها را بررسی کنید تا از محکم بودن و درست بودن آن ها اطمینان حاصل کنید و در صورتی که اتصالات محکم نبودند شما می توانید از واشرها برای حکم کردن اتصالت کمک بگیرید، در مرحله دوم شما باید بررسی کنید تا ببینید که آیا حفره ای در پکیج ایجاد شده که منجر به نشتی آب شود یا خیر. در نهایت اگر مشکل نشتی پکیج را متوجه نشدید می توانید منبع اتصالات و مبدل را بررسی کنید، البته در صورتی که با پکیج آشنایی ندارید می توانید از یک سرویسکار پکیج کمک بگیرید.

۳- چرا پکیج سروصدا درست می کند؟

احتمالن تا به حال تجربه کرده اید که پکیج شما سروصدا تولید کند، از جمله دلایل سروصدای پکیج ها منبسط و منقبض شدن لوله های آب در اثر گرم و سرد شدن آب در لوله ها می باشد. البته وجود هوا در لوله های پکیج از دیگر دلایل تولید صدا در پکیج می باشد.

۴- دلیل خارج شدن نور پیلوت از پکیج چیست؟

دلیل اصلی خارج شدن نور پیلوت از پکیج، شکسته شدن ترموکوپل می باشد. در پکیج ها برای اندازه گیری و اعلام دما از ترموکوپل استفاده می کنند. دلیل خارج شدن نور و آتش پیلوت از بین رفتن عایق پکیج می باشد.

۵- چرا پکیج به صورت خود به خود خاموش می شود؟

دلایل مختلفی برای خاموش شدن ناگهانی پکیج وجود دارد که از جمله این دلایل می توانیم به کم شدن فشار آب، خراب شدن ترموستات، منجمد شدن لوله ها، خرابی گاز، وجود هوا داخل سیستم پکیج و … می باشد.

۶- چرا پکیج کار می کند ولی رادیاتور ها گرم نمی شوند؟

این مشکل دلایل زیادی دارد. اولین دلیل به احتمال زیاد این می باشد که شعله ی پکیج کم باشد یعنی یا فشار گاز ساختمان کم می باشد و یا شیر گاز تنظیم نمی باشد. دلیل دیگر احتمال وجود هوا در مدار می باشد. نا مرغوب بودن جنس رادیاتورها. وجود رسوب در رادیاتورها و یا مبدل. رسوب گرفتن دریچه آب. زمانی که فشار در مدار گرمایشی پایین باشد. ویکسری از دلایلی که با مشاهده فرد تعمیرکار متخصص مشخص می شود.

۷- چرا زمانی که پکیج دیواری را روشن می کنیم صدای انفجار می دهد؟

متعادل نبودن فشار گاز امکان خرابی دودکش درست نبودن فاصله ی بین مشعل و الکترود جرقه زننده امکان خرابی جرقه زننده: این مورد هم دلایلی متفاوتی دارد که باید توسط تعمیرکار متخصص مشخص شود ممکن است تعدادی از سوراخ های مشعلی که نزدیک به جرقه زننده هستند گرفتگی داشته باشد و یا به طور کلی مسدود شده باشد.

۸- به چه علت فشار آب گرم در هنگام استفاده افت می کند؟

احتمال وجود هوا در مسیر گرمایشی و یا احتمال نشتی در همان مدار

۹- چرا دمای آب مصرفی کم می باشد؟

بعضی اوقات با اینکه دمای آب در مدار گرمایشی بالا می باشد، دمای آب مصرفی پایین می باشد. دلایل آن به صورت زیر است. احتمال خرابی قطعه ای به نام برد کنترل اگر پکیج شما از نوع تک مبدل باشد درفصل زمستان هم باشیم علت آن فعال نبودن فلوسوئیچ می باشد. خرابی قطعه ای به نام برد کنترل کاهش فشار آب یکسری عیوب در برد

۱۰- چرا پکیج مدام خاموش و روشن می شود؟

شاید برای شما این اتفاق افتاده باشد که که پکیج شما مرتبا خاموش و روشن شود مخصوصا زمانی که از آب گرم استفاده می کنید به دلیل میزان نبودن هوای لازم جهت صورت گرفتن احتراق و عدم تنظیم شیر برقی گاز پکیج می باشد. ایجاد رسوب هم در مبدل باعث روشن و خاموش شدن دستگاه می شود.

ما به دلایل زیر می گوییم در زمینه تعمیر پکیج در کرمان بهترینیم

معمولا هر سازمان یا شرکتی دارای ویژگی هایی می باشد که باعث می شود نسبت به دیگران دارای برتری های باشد. بوتان کرمان نیز دارای ویژگی های انحصاری می باشد که باعث شده که مشتریان زیادی به ما اعتماد کرده اند و تعمیر پکیج و سرویس پکیج در کرمان را به ما بسپارند

 1. دارای تخصص و تجربه کاری در زمینه تعمیر پکیج دیواریتعمیرکاران پکیج دیواری در عیب یابی آن حرفه ای بودن
 2. سابقه زیاد در زمینه تعمیر انواع پکیج های دیواری
 3. وقت شناس بودن تعمیرکاران پکیج دیواری و تنظیم کردن ساعت کاری خود با مشتریان
 4. سرویس دهی در تمامی مناطق کرمان
 5. هزینه‌های منطقی و منصفانه برای تعمیرات پکیج دیواری
 6. در صورت نیاز استفاده از قطعات معتبر اورجینال و شرکتی
طراحی سایت در کرمان
طراحی سایت در کرمان
در مورد نویسنده : مدیر سایت
بوتان کرمان، دایرکتوری نمایندگان مجاز بوتان در استان کرمان می باشد، هم استانی های عزیز می توانند لیست با جستجو در سایت به راحتی نمایندگان مجاز بوتان را یافته و از خدمات آنها بهره مند شوند.

ارسال نظر

1 × دو =