انواع پکیج

صفحه اصلی » انواع پکیج » عمومی » انواع پکیج

انواع پکیج

 

انواع پکیج

 

انواع پکیج

در این مقاله قصد داریم به معرفی انواه پکیج بپردازیم پس با ما همراه باشید

آشنایی با انواع پکیج

پکیج به دستگاهی گفته می‌شود که در منازل و ادارات جایگزین موتورخانه های قدیمی شده است و وظیفه آن تامین گرمایش منزل و آب گرم ساختمان می باشد. اگرچه در برخی از شهرها و مناطق کشور هنوز از انواع بخاری برای گرم کردن ساختمان استفاده می‌کنند ولی امروزه با توسعه فرهنگ آپارتمان نشینی و برای صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه ها از سیستم های گرمایشی نوین استفاده می کنند. امروزه استفاده از پکیج به دلیل اینکه فضای کمی را در منزل اشغال می کند و همچنین دارای ایمنی بالاتری می باشد، رواج بیشتری یافته و جایگزین فوق العاده خوبی برای آبگرمکن های دیواری و ایستاده نیز شده است و نکته مهم تر اینکه در مصرف انرژی و کاهش هزینه ها تاثیر چشمگیری داشته است.

انواع پکیج عبارتند از:

 • دیواری
 • زمینی
 • انواع شوفاژ

پکیج های دیواری و زمینی خود به انواع گاز سوز، گازوئیل سوز، و برقی تقسیم بندی می‌شوند. که انواع گازسوز به دو نوع دیواری و زمینی بدون صدا و انواع گازوئیل سوز به نوع زمینی که قابلیت نصب در انباری یا موتورخانه کارا دارد که خارج از واحد مسکونی نصب می گردد، تقسیم می شوند.

خدمات ارائه شده توسط تعمیرکار پکیج

 • شناسایی کد خطای پکیج بوتان
 • بررسی علت روشن شدن چراغ قرمز پکیج بوتان
 • تعمیر پکیج دیواری
 • تعمیر پکیج دیواری بوش
 • تعمیر خرابی شیر پرکن پکیج
 • علت آب دادن پکیج ایران رادیاتور
 • عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور
 • انجام کلیه خدمات مربوط به تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران
 • بررسی علت گرم نشدن آب مصرفی پکیج ایران رادیاتور

در زمانی که نیاز به تعمیر پکیج داشتید می‌توانید بهترین افراد فنی از طریق همین سایت و در همین صفحه مشاهده کنید در زمینه تعمیر پکیج را از طریق همین سایت و همین صفحه مشاهده کنید و برای انجام امور مربوط به تعمیرات پکیج با آنها تماس گرفته تا در سریعترین زمان در محل حضور یافته و نسبت به حل مشکل شما اقدامات لازم را انجام دهند.

بررسی هزینه تعمیر پکیج در کرمان

برای قیمت تعمیر پکیج عوامل مختلفی موثر است، از جمله نوع آن که دیواری یا زمینی و… است و همچنین برند آن نیز پارامتر مهمی در هزینه تعمیرات آنها می باشد. اغلب پکیج های موجود در ایران از نوع برند بوتان می باشد همچنین برند ایران رادیاتور و یا برندهای دیگر که برای تعمیر باید به نوع و برند آن توجه کرد. از دیگر عوامل موثر در قیمت تعمیر می توان به ابزار و قطعاتی که در زمان تعمیر استفاده می شود، اشاره کرد.

در هنگام تعمیرات مشاهده شده است که خرابی ترموستات و فندک و یا خراب شدن بدنه آن رایج تر است که اگر این قطعات نیاز به تعویض داشته باشند هزینه تعویض قطعات نیز بر قیمت نهایی تاثیر گذار است. علاوه بر این موارد می توان به مسافتی که تعمیرکار پکیج برای رسیدن به محل تعمیر، طی می کند، نیز اشاره کرد. هرچه تعمیرکار مسافت کمتری را تا رسیدن به مقصد طی کند، از مبلغ هزینه تعمیر کاهش می یابد، لذا برای پیدا کردن افراد متخصص در زمینه تعمیرات به نزدیکترین افراد تعمیرکار که در محل شما حضور دارند، کمک بگیرید.

ارزان ترین راه برای گرم کردن محیط خانه یا محل کار چیست؟

تامین سیستم گرمایشی منزل یا ادارات مطرح است که ارزان‌ترین راه گرم کردن محیط داخل چیست؟ گرچه بخاری گازی و شوفاژ جزئی از پرکاربردترین سیستمهای گرمایشی در ایران محسوب می شود، اما برای گرم کردن محیط داخل روشهای مختلف دیگری نیز وجود دارد از قبیل رادیاتور، فن کویل، بخاری نفتی و بخاری برقی و… در این بین توجه به این نکته که کدام یک از این موارد صرفه جویی بیشتری در انرژی داشته و در کاهش هزینه ها نقش بسزایی دارد، ضروری است. توجه به آمار و گزارشات استفاده از پکیج نسبت به سایر روشها سیستم گرمایشی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر بوده است.

 

 

عملکرد پکیج در زمستان و تابستان

در فصل زمستان، وظیفه پکیج گرم کردن آب می باشد که علاوه بر آن باید مدار های گرم کننده و رادیاتور را نیز گرم نگه دارد. در عملکرد آن اولویت با تامین آب گرم مصرفی می باشد زمانی که شیر آب گرم را باز می کنید سنسور برقی مدار رادیاتور تا زمانی که آب گرم باز باشد، قطع می کند این فرآیند زمانی که شیر آب گرم بسته می شود، آبگرم رادیاتور را وصل می‌کند، در این صورت همیشه و در آن واحد آبگرم در دسترس خواهد بود.

در فصل تابستان زمانی شروع به فعالیت می‌کنند که نیاز به آب گرم باشد و این فرآیند به صورت اتوماتیک انجام می شود یعنی زمانی که شیر آب گرم باز است سنسور فشار مشعل را روشن و زمانی که شیر آب گرم بسته باشد به طور اتوماتیک خاموش می شود.

 

برای تعمیر انواع پکیح در کرمان با تماس بگیرید

بوتان کرمان مرجع تمایه سروسکارت بوتان و ایران رادیاتور میباشد

برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید

 

 

طراحی سایت در کرمان
طراحی سایت در کرمان
در مورد نویسنده : مدیر سایت
بوتان کرمان، دایرکتوری نمایندگان مجاز بوتان در استان کرمان می باشد، هم استانی های عزیز می توانند لیست با جستجو در سایت به راحتی نمایندگان مجاز بوتان را یافته و از خدمات آنها بهره مند شوند.

ارسال نظر

3 + 9 =