دودکش دو جداره شرکت بوتان

صفحه اصلی » دودکش دو جداره شرکت بوتان » محصولات » دودکش دو جداره شرکت بوتان

دودکش دو جداره شرکت بوتان

دودکش دو جداره شرکت بوتان

 

دودکش دو جداره شرکت بوتان

 

هدف از نصب دودکش دو جداره چیست ؟

به طور کلی پکیج شوفاژ دیواری با دودکش دو جداره طراحی شده است در خانه های که متراژ آن از حد مجاز پائین تر باشد باید از دودکش دو جداره استفاده نمود دودکش دو جداره از ۲تا دودکش که از داخل هم عبور کرده اند تشکیل می شود قطر خارجی ۱۰ سانتی متر و قطر دودکش داخلی ۶ سانتی متر است از دودکش داخلی گاز منواکسید خارج می شود و از دودکش خارج عملیات تامین اکسیژن انجام می شود . این عملیات باعث می شود که اکسیژن از فضای خانه تامین نگردد و ایمنی به طور کامل بر قرار می شود .

گروه خدماتی بوتان ، با بهره مندی از کارشناسان مجرب آماده ارائه مشاوره رایگان جهت خرید مناسب ترین محصول متناسب با شرائط محل نصب و نیز پائین ترین قیمت بازار می باشد. همچنین پس از انتخاب و خرید پکیج (شوفاژ) دیواری مورد نظر، عملیات اجرایی نصب توسط تکنسین های مجرب گروه خدماتی بوتان که مورد تائید شرکت بوتان می باشند در اسرع وقت صورت خواهد گرفت. در صورت نیاز به تعمیر پکیج (شوفاژ) دیواری، خدمات پس از فروش شرکت بوتان توسط عوامل فنی گروه خدماتی بوتان با بهترین کیفیت ارائه خواهد گردید.

طراحی سایت در کرمان
طراحی سایت در کرمان
در مورد نویسنده : مدیر سایت
بوتان کرمان، دایرکتوری نمایندگان مجاز بوتان در استان کرمان می باشد، هم استانی های عزیز می توانند لیست با جستجو در سایت به راحتی نمایندگان مجاز بوتان را یافته و از خدمات آنها بهره مند شوند.

ارسال نظر

5 × دو =