تعمیر پکیج کرمان

صفحه اصلی » تعمیر پکیج کرمان

تعمیر پکیج کرمان

 

تعمیر پکیج کرمان

 

بوتان کرمان مجری اصلی تعمیر پکیج کرمان میباشد برای تعمیر هرگونه پکیج در کرمان فقط با ما تماس بگیرید

 

 

تعمیر پکیج در کرمان

هنگام خراب شدن قطعات پکیج یا حتی نشتی لوله آب پکیج سریعا با سرد شدن رادیاتورها مواجه می شوید. سرد شدن رادیاتورها در زمستان یعنی دردسر بزرگ برای شما پس بهتر است سریعا یک تعمیرکار پکیج را پیدا کنید.

برای اینکار تنها کافیست شماره۰۹۱۳۸۴۸۷۸۰۶ و یا ۰۳۴۳۲۴۶۶۴۶۹ تماس  بگیرید تا سریعا تعمیرکار پکیج خود را برساند و سریعا عیب و ارور پکیج و هر مشکلی که مربوط به رادیاتورهاست را برطرف کند.

بدون نیاز به مراجعه حضوری و پرس جو و گرفتن شماره تلفن تعمیرکار پکیج دیواری از دوست آشنا تنها کافیست در سایت بوتان کرمان جستجو کنید تا سریعا تعمیرکاران ما به منزل شما بیایند و مشکل را برطرف کنند. حتی برای مشاوره و داشتن سوالات خود می توانید با این شماره تماس بگیرید.

 

خدمات تعمیرات پکیج در کرمان

تعمیر پکیج یکی از انواع خدماتی است که حول دستگاه پکیج ارائه می‌شود. متناسب با مدل پکیج، حدود ۲۰ تا ۲۵ قطعه در پکیج به کار برده شده است؛ که در تعمیر پکیج، باتوجه به مشکل به وجود آمده این قطعات بررسی می‌شوند. در واقع متناسب با تبحر تعمیرکار پکیج، خرابی پکیج به راحتی توسط او تشخیص داده می‌شود و به تبع فرایند کوتاه‌تری برای تعمیر پکیج خود طی می‌کنید. تعمیر پکیج برای انواع برندهای پکیج، به شکلی متفاوت روی می‌دهد. به عنوان مثال تعمیر پکیج ایران رادیاتور متفاوت از تعمیر پکیج دیواری بوش است؛ اما یک تعمیرکار پکیج حرفه‌ای، بر تعمیر پکیج اکثر برندها مسلط است و با خیالی آسوده می‌توانید تعمیر پکیج خودتان را به او بسپارید.

 • تعمیر مبدل پکیج
 • عیب یابی کد خطای پکیج
 • تعمیر پکیج دیواری بوتان
 • شناسایی کد خطای پکیج بوتان
 • عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور
 • بررسی علت آب دادن پکیج ایران رادیاتور
 • بررسی علت روشن شدن چراغ قرمز پکیج بوتان

 

 

چه زمان باید سرویس پکیج انجام شود

چه زمان باید سرویس پکیج انجام شود؟

 

سرویس پکیج کمک می کند که اگر قطعه ایی دچار مشکل شده، قبل از اینکه به دیگر قطعات آسیب بزند شناسایی شود و در بیشتر مواقع از تعمیر پکیج جلوگیری می شود. همانطور که می دانید هزینه سرویس پکیج کمتر از تعمیر پکیج است. با انجام به موقع سرویس پکیج، عمر مفید دستگاه پکیج شما افزایش پیدا می کند.بهتر است آغاز هر نیم سال سرویس پکیج را انجام دهید.

 

چه زمان باید رسوب زدایی پکیج انجام شود

اگر در هنگام دوش گرفتن، متوجه شدید که آب گرم حمام سرد و بعد از گذشت یک مدت زمان گرم می شود و چندبار این اتفاق تکرار شد، نشانه رسوب در مخازن حرارتی و رسوب لوله های پکیج است و شما به رسوب گیری پکیج و رسوب زدایی رادیاتورها نیاز دارید.

رسوب لوله های پکیج سبب تنگ شدن مسیر آب می شود، در نتیجه آب با سرعت و فشار کمتری در لوله ها جریان دارد و همین باعث سرد شدن آب می شود.
رسوب مخازن حرارتی باعث سوراخ شدن منبع آب می شود. بنابراین با رسوب زدایی پکیج، از بروز این مشکلات پیشگیری نمایید.

اسید شویی پکیج و رسوب گیری پکیج از اقدامات ضروری و مهم هستند که اگر درست انجام نشود باعث حرکت رسوب به قسمت های دیگر می شود و دوباره باید هزینه رسوب زدایی پکیج انجام شود. بنابراین خیلی مهم است که رسوب زدایی پکیج و رسوب گیری رادیاتورها توسط فرد متخصص و باتجربه انجام شود.

 

خدمات تعمیر کار پکیج دیواری

 1. هوا گیری پکیج
 2. برطرف کردن نشتی آب داخل پکیج
 3. نصب و راه اندازی پکیج دیواری
 4. برطرف کردن مشکل افت فشار
 5. تعمیر قطعات داخلی چون شیر تخلیه، ترموکوپل
 6. رسوب گیری پکیج

 

مشکلات پکیج و نیاز به تعمیر

پس از چند وقت ممکن است پکیج شما آب گرم را تامین نکند و رادیاتور ها گرم نباشد در این صورت نیاز به تعمیرکار پکیج دارید حتی در صورت دیدن مشکلات زیر هم باید با تعمیرکار پکیج تماس بگیرید.

 1. افت فشار بار پکیج به صورت مکرر
 2. روش نشدن مشعل پکیج
 3. گرم نشدن آب مصرفی و داغ نشدن رادیاتورها
 4. گرم شدن رادیاتورها به صورت نصفه
 5. صدا دادن پکیج
 6. آب دادن پکیج

 

سرویس پکیج دیواری

سرویس پکیج دیواری

شما باید هر چند ماه یکبار برای سرویس پکیج و رادیاتورها با تعمیرکار پکیج دیوار تماس بگیرید برای اینکار تنها کافیست با شماره تماس ۰۹۱۳۸۴۸۷۸۰۶  تماس بگیرید. در صورت به تعویض انداختن سرویس پکیج دیواری ممکن است دچار مشکلات زیر شوید.

 1. انباشته شدن رسوب داخل پکیج و رادیاتورها
 2. وجود هوا داخل رادیاتورها و به طبع گرم نشدن کل رادیاتورها
 3. انباشته شدن جرم داخل ورودی آب و خروجی رادیاتورها
 4. تخلیه نشدن گاز به صورت کامل از هواکش پکیج
 5. افزایش نشتی پکیج به مرور زمان
 6. خراب شدن پرش سوئیچ هوا پکیج
 7. خرابی شیر تخلیه

برای رفع عیوب پکیج و سرویس کامل پکیج می توانید سریعا با تعمیرکار پکیج تماس بگیرید تا سریعا خود را به منزل شما برسانند. سرویس کردن باعث دوام پکیج و کاهش هزینه های افزایش نگهداری پکیج می شود.

 

بوتان کرمان مجری اصلی نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن بوتان در کرمان